پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode

پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode نگزنس Nexans

تماس بگیرید

پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode نگزنس (Nexans) به طور معمول در اندازه های 1، 2، 3 متر در انواع

سینگل مد و مالتی مد و بصورت Simplex و Duplex تولید و عرضه می شوند.

پچ کورد فیبر نوری، کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می شود. این وسیله برای ایجاد ارتباط

بین تجهیزات و قطعات در شبکه فیبر نوری به کار برده شده و به آن پچ کیبل (Patch Cable) نیز گفته می شود.

مقایسه

توضیحات

پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode نگزنس

پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode نگزنس به طور معمول در اندازه های 1، 2، 3 متر در انواع

سینگل مد و مالتی مد و بصورت Simplex و Duplex تولید و عرضه می شوند.

پچ کورد فیبر نوری، کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می شود. این وسیله برای ایجاد ارتباط

بین تجهیزات و قطعات در شبکه فیبر نوری به کار برده شده و به آن پچ کیبل (Patch Cable) نیز گفته می شود.

پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode نگزنس فیبر نوری جهت برقراری ارتباط شبکه بین محل سربندی کابل

( پچ پنل ها ) و دستگاه های اکتیو مانند سوئیچ های شبکه مورد کاربری قرار می گیرند.

کاربردهای پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode نگزنس

انتخاب پچ کورد مناسب اهمیت بسیار بالایی در راه اندازی صحیح زیر ساخت شبکه داشته و نکات انتخابی

مهمی را در بر میگیرد.

پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode

پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode

ابتدایی ترین نکته انتخاب نوع پچ کورد بر اساس نوع کابل مورد استفاده است، در شبکه های فیبر نوری بر این

اساس پچ کورد های فیبر نوری به دو گروه مالتی مد و سینگل مد تقسیم می گردند.

گروه مالتی مد با تار های نوری OM1,OM2,OM3,OM4 ارائه می گردند. گروه سینگل مد با تارهای نوری OS2 بر

اساس استاندارد ارائه می گردند.

( نوع OS1 فاقد استاندارد است). با توجه به نوع تار نوری، قطر هسته و برخی از معیارها متغیر میگردند لذا

انتخاب پچ کورد منطبق با نوع تار از لحاظ قطر مطابق استاندارد ISO 11801 امری ضروری است.

مشخصات کلی پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode نگزنس

وزن: نامعلوم

شرکت سازنده: نگزنس-Nexans

طول کابل: متر, 2متر, 3متر, 5متر, 10متر,15 متری,20متری

نوع کانکتور فیبر: داپلکس

نوع فیبر: مالتی مود

نوع تجهیزات فیبر نوری: پچ کورد فیبر نوری

گارانتی: اصالت و سلامت فیزیکی کالا

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد 1 متری SC-SC MultiMode نگزنس Nexans”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *